O nás

Jsme menší rodinná okrasná školka, fungující již od roku 2008, ve které si můžete  nakoupit okrasné dřeviny přímo od pěstitele.

Naše školka se nachází v obci Lipovec, která hraničí s Moravským krasem a nad níž se tyčí vysílač Kojál (600m.n.v). Obec má polohu 550m.n.v a neustále se ru točí vítr. Jaro zde přichází skoro o měsíc později než jinde a zima přichází dřív. Z toho vyplývá, že u nás pěstujeme jen takové rostliny, které tyto podmínky dobře snáší. Rostliny od nás jsou otužilé a odolné a obstojí i ve vyšších polohách.

Pokud se rozhodnete navštívit osobně naše okrasné zahradnictví, prosím, učiňte tak po telefonické nebo emailové domluvě. Při nákupu přímo u nás nabízíme slevy za osobní odběr,  dále různé množstevní slevy a jiné výhodné individuální nabídky.

Využijete-li náš internetový obchod, máte poštovné zdarma (platíte pouze dobírku, pokud nevyužijete platby převodem). Rádi Vám ale objednané rostlinky přivezeme až k Vám domů. (Více na Informace o dopravě). Využijete-li této možnosti, můžete nakupovat i rostliny ve větších kontejnerech (poštou zasíláme max. kont.2litr), a rostlinky Vám přivezeme kamkoliv si budete přát a v termínu, který Vám bude vyhovovat. Zásilky posíláme v závislosti na počasí zpravidla od dubna do poloviny listopadu vždy začátkem týdne, aby nebyly na poště přes víkend. Každou došlou objednávku konzultujeme okamžitě přes email nebo telefon a na veškerých dalších postupech ohl. dopravy apod se domluvíme osobně.

Doufám že s nákupem u nás budete spokojeni a věřím že Vám naše rostlinky pěkně porostou a budou Vás dlouho těšit:-)

Okrasná školka Zrníkovi, Lipovec Okrasná školka Zrníkovi, Lipovec

 

Používá se opensource systém OpenCart
Okrasná školka Zrníkovi, © 2021